Strani nogometbundesliga

Hertha je porazom pred svojim navijačima ozbiljno ugrozila svoje izglede za izbjegavanje pozicije koja vodi u razigravanje za ostanak

7. svibnja 2022. - 21:13

Nogometaši Herthe poraženi su pred svojim navijačima sa 2-1 od Mainza 05 i time su kompromitirali svoje izglede za izbjegavanje 16. pozicije koje vodi u razigravanje za ostanak u Bundesligi.

Widmer (25) je doveo goste u vodstvo, iz kaznenog udarca na kraju prvog poluvremena izjednačio je Selke (45+5), a pobjedu Mainzu donio je Bell (81).

Hertha je kolo prije kraja na 15. poziciji sa 33 boda, a Stuttgart, koji je na 16. mjestu, ima 29 bodova i utakmicu manje koju će odigrati u nedjelju na gostovanju kod prvaka Bayerna.

Veliku pobjedu ostvarili su igrači Union Berlina koji su sa 4-1 slavili na gostovanju kod Freiburga, jednog konkurenata za četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

Već na poluvremenu gosti su vodili sa 3-0 golovima Promela (11), Trimmela (30) i Beckera (41). Holer (59) j...

18. travanj 2024 22:15