Strani nogomettalijansko prvenstvo

Handanović činio čuda na golu: Inter slavio u derbiju nad rimskim 'orlovima'

26. rujna 2019. - 01:33

U derbiju petog kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Lazio sa 1-0 upisavši i petu pobjedu ove sezone. Za iznenađenje kola pobrinuo se Cagliari pobijedivši na gostovanju Napoli sa 1-0. Novu pobjedu Interu donio je Danilo D'Ambrosio u 23. minuti utakmice.

Bila je to jedina prilika domaćina u prvom dijelu. S druge strane Lazio je imao tri fantastične prilike, no gosti nisu uspjeli svladati Samira Handanoviča. U 33. minuti je Correa sam izašao ispred slovenskog vratara, ali je promašio gol. Dvije minute kasnije ponovo je Correa pucao, ovoga puta Handanovič je sjajno reagirao. Baš kao i u 45. minuti kada je zaustavio udarac Bastosa.

Inter je svoju priliku dočekao u 60. minuti kada je Nicolo Barella izašao sam ispred Thome Strakoshe, ali je albansk...

23. travanj 2024 09:56