Strani nogometiznenađenje

Greuther Furth izbacio Hoffenheim, pogodak Kramarića

22. prosinca 2020. - 22:05

Nogometaši Greuther Furtha priredili su iznenađenje pobijedivši u dvoboju 2. kola njemačkog Kupa Hoffenheim sa 7-6 nakon izvođenja jedanaesteraca.

Susret je završio 2-2, a Furth je u sudačkoj nadoknadi imao kazneni udarac za pobjedu, ali je Seguin bio neprecizan.

Hoffenheim je poveo u 13. minuti golom Andreja Kramarića, no u 21. minuti je izjednačio Ernst. Meyerhofer je u 47. minuti doveo goste u prednost, no samo tri minute kasnije Akpoguma je sve vratio na početak.

Kramarić je bio siguran i prilikom izvođenja jedanaesteraca, a pobjednik je razriješen tek u devetoj seriji. Kod domaćina promašili su Vogt, Bogarde i Nuhu, a za goste Bauer i Ernst.

RB Leipzig je rutinski stigao do gostujuće pobjede protiv Augsburga sa 3-0. Strijelci za goste bili su Orban (11), Poulsen (75) i A...

19. travanj 2024 08:32