Strani nogometvrlo su blizu

Grabe krupnim koracima prema plasmanu na Svjetsko prvenstvo 2022.: Brazil uvjerljiv u kvalifikacijama, stigao već do šest pobjede

9. lipnja 2021. - 13:41

U susretu šestog kola južnoameričkih nogometnih kvalifikacija za SP 2022. godine, Brazil je na gostovanju pobijedio Paragvaj sa 2-0 upisavši i šestu pobjedu.

Peterostruki svjetski prvaci su poveli već u 4. minuti preko Neymara, a pobjedu "Selecaoa" je u sudačkoj nadoknadi potvrdio napadač Lyona Lucas Paqueta.

U derbiju večeri Kolumbija i Argentina su u Barranquilli odigrali 2-2, premda je Argentina već nakon osam minuta vodila sa 2-0.

"Gauči" su poveli u 3. minuti golom braniča Atalante Christiana Romero, a na 2-0 je povisio veznjak PSG-a Leandro Paredes u osmoj minuti. Smanjio je Romerov klupski suigrač Luis Muriel iz jedanaesterca u 51. minuti, a važan bod domaćinu donio je Miguel Borja u četvrtoj minuti nadoknade. Za Argentinu je cijeli susret odigrao Lionel Messi.