Strani nogometNisu prošli bolje od nas

Gorko-slatki okus islandskog poraza: na vratima pukli od Schrama...

4. lipnja 2018. - 00:21
2018-06-02T201556Z_673934992_RC14E8CE3720_RTRMADP_3_SOCCER-WORLDCUP-ICE-NOR.JPG

Gorko-slatki okus islandskoj je reprezentaciji ostavio poraz u prijateljskoj utakmici u Reykjaviku od Norveške 3:2. Gorak zbog poraza i vratarskog gafa zbog kojeg su primili pogodak, a sladak jer su mnogi njihovi igrači koji su bili ozlijeđeni ili nisu standardni u svojim klubovima dobili minutažu. Među njima i njihova najveća zvijezda Gylfi Sigurdsson koji se i upisao u strijelce.

Norveška je povela preko Johnsena (15.), izjednačio je Finnbogason u 30. iz jedanaesterca koji je iznudio vrlo dobri Gislason na lijevom krilu, a Sigurdsson je poentirao u 70., svega sedam minuta nakon što je ušao u igru. Bio mu je to prvi nastup još od ožujka kada je igrajući za Everton ozlijedio koljeno.

- Odigrao sam pola sata i to je dobar početak. Ako i dalje sve bude dobro, ne žuri mi se da i...

19. travanj 2024 07:04