Strani nogometeuropska liga

Golijada na Old Traffordu: Manchester United na krilima izvrsnih Fernandesa i Cavanija ostvario veliku pobjedu nad Romom

29. travnja 2021. - 23:21

Manchester United je na svom Old Traffordu na krilima fantastičnih Brune Fernandesa i Edinsona Cavanija stigao do uvjerljive 6-2 pobjede protiv Rome. Portugalac i Urugvajac su postigli po dva gola uz po dvije asistencije, te praktički odveli svoj sastav u finale.

United je poveo u 9. minuti upravo golom Fernandesa i to nakon odlične akcije u kojoj su sudjelovali Pogba i asistent Cavani. Roma je do odmora uspjela preokrenuti jer je zbog igranja rukom Pogbe gostujući sastav dobio kazneni udarac kojega je u 15. minuti realizirao Pellegrini za 1-1, da bi u 34. minuti Džeko pogodio s pet metara za 1-2 na asistenciju Pellegrinija iako je najvažniji potez u toj akciji bilo Mhtarjanovo proigravanje Pellegrinija.

Iako je vodila sa 2-1, Roma je u prvom poluvremenu imala i prilično nesreće jer...

19. travanj 2024 10:38