Strani nogometiz slobodnog udarca

Freiburg i Wolfsburg podijelili bodove, jedini gol za goste postigao je Josip Brekalo

27. rujna 2020. - 20:23

U posljednjem susretu 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva Freiburg i Wolfsburg su odigrali 1-1, a pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Josip Brekalo.

Domaćin je poveo u 11. minuti golom Nilsa Petersena, a izjednačio je Brekalo u 42. minuti. Hrvatski reprezentativac je prvi gol ove sezone zabio iz slobodnog udarca s rub kaznenog prostora.

U derbiju kola Hoffenheim je "razbio" europskog prvaka Bayern sa 4-1 uz dva gola hrvatskog reprezentativca Andreja Kramarića.

Fantastičnu predstavu pružio je Hoffeheim protiv aktualnog europskog i njemačkog prvaka koji je tijekom tjedan osvojio i europski Superkup protiv Seville.

Domaćin je protiv Bayerna mogao upisati i daleko uvjerljiviju pobjedu. Na koncu je bilo 4-1 čime je Hoffenheim prekinio dvije sjajne serije bavarskog sastav...

16. travanj 2024 13:06