Strani nogometliga nacija

Francuzi su i u finalu stigli do pobjede preokretom: ‘Još jednom smo pokazali snagu karaktera. Nikada ne odustajemo‘

11. listopada 2021. - 07:09

Bila je ovo noć iz snova, mi nikada ne odustajemo, kazao je napadač francuske nogometne reprezentacije Karim Benzema nakon što su "Tricolori"  osvojili Ligu nacija pobjedom protiv Španjolske sa 2-1.

Nakon što su u polufinalu okrenuli 0-2 protiv Belgije pobijedivši sa 3-2, "Tricolori" su i u finalu stigli do pobjede preokretom. Ovoga puta nadoknadili su pogodak zaostatka. Španjolska je povela u 64. minuti golom Mikela Oyarzabal, dvije minute kasnije izjednačio je Karim Benzema, a pobjedu Francuzima donio je Kylian Mbappe u 80. minuti.

"Bila je ovo noć iz snova s ​​osobnog i timskog stajališta. Zaista sam želio osvojiti trofej s Francuskom," kazao je za M6 Benzema kojem je ovo prvi veliki trofej u dresu "Tricolora. Bio je i član francuske U-17 reprezentacije koja je osvojila eur...

24. travanj 2024 12:57