Strani nogometpremiership

Fantastičan povratak Cristiana Ronalda na Old Trafford: bio je dvostruki strijelac, dobodio je dvaput u vodstvo Manchester United

11. rujna 2021. - 18:51

Svoj povratak na Old Trafford Cristiano Ronaldo je okrunio s dva pogotka u pobjedi Manchester Uniteda 4-1 (1-0) nad gostujućim Newcastleom u dvoboju 4. kola engleske Premier lige.

Portugalac je u prvom nastupu nakon 2009. na kultnom stadionu, na kojem je postao nogometnom superzvijezdom, postigao prva dva pogotka domaće momčadi. Prvi put je zatresao mrežu na kraju prvog poluvremena (45+2), a nakon što je Manquillo izjednačio u 56. minuti, Ronaldo je vratio prednost "crvenim vragovima" u 62. minuti.

Do kraja dvoboja pobjedu Manchester Uniteda za uspon na čelno mjesto ljestvice potvrdili su Bruno Fernandes (80) i Jesse Lingard (90+2).

Na drugom je mjestu gradski rival Manchester City, koji je je s minimalnih 1-0 slavio na gostovanju kod Leicestera. Jedini pogodak postigao je Bernardo ...

23. travanj 2024 10:43