Strani nogometdobio samo žuti

Dugo će se pričati o Ronaldovom nesportskom potezu: pogledajte kako je protivnika ‘zakucao‘ na pod

Piše Sport SD
19. travnja 2023. - 07:05

Hrvatski trener Dinko Jeličić i slavni portugalski napadač Cristiano Ronaldo poraženi su u derbiju između njihovog Al Nassra i Al Hilala u saudijskoj ligi. Al Hilal je slavio s 2:0 pogotcima Ighala s bijele točke u 42. i 62. minuti - pišu Sportske novosti.

Iako Ronaldo nije zatresao mrežu bio je u fokusu u nekoliko navrata tijekom utakmice. Najprije je u prvom dijelu sramotno gestikulirao dok je suparnički igrač ležao na travnjaku s težom povredom glave o čemu više možete pročitati OVDJE, a onda je u 57. minuti uslijedio njegov potez o kojem će se još dugo pričati.

Portugalac se najednom zaletio prema suparničkom igraču, obgrlio ga rukama oko vrata i u maniri najvećih WWE zvijezda ga zajedno sa sobom srušio na pod.

Engleski sudac Michael Oliver odmah mu je pokazao žuti karton, a komentatori smatraju da je zaslužio i isključenje jer ovakvi potezi ne pripadaju nogometu već borilačkim sportovima.