Strani nogometliga prvaka

Dramatična utakmica na Anfieldu, europski prvak ispao u produžecima: Atletico se obranio i u produžecima razbio ‘redse‘

11. ožujka 2020. - 23:41

Europski prvak Liverpool u velikoj drami je već u osmini finala ispao iz Lige prvaka, 'redsi' se u ovako ranoj fazi opraštaju od obrane titule! Atletico Madrid je, nakon pobjede 1:0 na svom stadionu, sinoć nakon produžetaka bio bolji s 3:2 i momčad Diega Simeonea odlazi među osam najboljih u Europi. Liverpool je zaostatak iz Madrida poništio krajem prvog poluvremena, u 43. minuti je zabio Wijnaldum, no Atletico se nastavio boriti, spašavao ih je i vratar Oblak.

Kad su svi već očekivali produžetke, u drugoj minuti sudačke nadoknade na nekoliko sekundi se učinilo da Atletico prolazi i bez njih. Imali su gosti slobodan udarac iskosa slijeva i još jednom su pokazali kako su najopasniji iz prekida. Renan Lodi je nabacio pred gol, a tamo je najviše skočio Saul i zakucao loptu pod gredu...

18. travanj 2024 06:53