Dosta iznenađenja na olimpijskom nogometnom turniru: tri pogotka Richarlisona za pobjedu Brazila protiv Njemačke

22. srpnja 2021. - 16:57

U susretu prvog kola olimpijskog turnira nogometaša u Yokohami je Brazil svladao Njemačku sa 4:2, a već nakon pola sata bilo je 3-0. Trostruki strijelac za Brazilce bio je napadač Evertona Richarlison (7., 22., 30.).

Moglo je biti i gore za Njemačku, ali u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+1) napadač Herthe Matheus Cunha nije iskoristio  penal, njegov udarac obranio je njemački golman. Četvrti pogodak za Brazil zabio je Paulinho (90+5).

Za Njemačku, koja je od 63. minute imala igrača manje jer je isključen veznjak Wolfsburga Maximilian Arnold, strijelci su bili Nadiem Amiri (57) i Ragnar Ache (84).

U drugom susretu skupine D Obala Bjelokosti je u Yokohami pobijedila Saudijsku Arabiju sa 2-1. Al-Amri (39-ag) i Franck Kessie (66) su zabili za pobjednički sastav, dok j...

24. travanj 2024 06:57