Tudorova Verona uvjerljivo slavila na gostovanju, Kalinić u sudačkoj nadoknadi asistirao za konačan rezultat

16. siječnja 2022. - 14:50

Nikola Kalinić asistirao je za posljednji pogodak u 4:2 prvenstvenoj pobjedi svoje Hellas Verone na gostovanju kod Sassuola.

Dok navijači Hajduka nestrpljivo čekaju kada će se konačno više vratiti na Poljud, Kalinića je trener Verone Igor Tudor koristio i na ovom susretu, ovaj put u igru ga je uveo u 86. minuti.

Bivši i vjeruje se skori budući napadač splitskog kluba je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade asistirao za konačan rezultat trostrukom strijelcu češkom ofenzivnom veznjaku Antoninu Baraku. Tri minute ranije Kalinić je zaradio žuti karton.

Saga oko Kalinićeva povratka na Poljud traje već dugo, a konačan rasplet očekuje se u idućim danima. Ovo pobjedom, drugom u zadnja tri kola, Tudorova momčad je pretekla Sassuolo i učvrstila se u sredini ljestvice.

20. travanj 2024 00:45