Strani nogometzanimljiva večer

Domaći se vraćali iz ponora: Real i Atalanta izvukli po bod, Manchester City, Porto i Liverpool upisali pobjede bez primljenog gola

27. listopada 2020. - 23:12

U dvoboju 2. kola skupine B Borussia Mönchengladbach i Real Madrid su odigrali 2-2, a "Kraljevski klub" je do 87. minute gubio s 0-2.

Real je Moenchengladbachu odigrao još jednu slabu utakmicu i potvrdio da početni domaći poraz od Šahtara (2-3) nije bio slučajnost.

Njemački sastav je vodio s 2-0 pogocima Francuza Marcusa Thurama (33, 58), a Zidane je tek u 70. minuti ubacio Luku Modrića i povratnika Edena Hazarda. U 87. minuti Kareem Benzema je smanjio na dodavanje Casemira, a u trećoj minuti sudačke nadoknade Casemiro je na dodavanje Ramosa izjednačio i spasio Real novoga poraza.

U Kijevu je ukrajinski Šahtar nakon pobjede nad Realom u Madridu, ostao neporažen doma protiv Intera, koji sada ima dva remija iz dva susreta. Iako se u ovoj utakmici očekivalo puno golova, on...

20. travanj 2024 06:16