Strani nogometpremier league

Derbi Tottenhama i Liverpoola završio bez pobjednika, Chelsea nije uspio svladati Wolverhampton

19. prosinca 2021. - 19:39

Utakmica 18. kola engleske Premier lige između Tottenhama i Liverpoola završila je 2-2 (1-1).

U dvoboju bogatom pogocima i događajima na travnjaku domaća momčad je došla do prednosti u 13. minuti, kad je Liverpoolovu mrežu zatresao Harry Kane. Gosti su do kraja poluvremena uspjeli izjednačiti, a strijelac je bio Diogo Jota u 35. minuti.

Liverpool je do preokreta i vodstva došao u 70. minuti, kad je gol glavom postigao Andrew Robertson. No, u 74. minuti je Korejac Son Heung-Min prevario gostujućeg vratara Alissona koji je izlaskom iz kaznenog prostora pokušao spriječiti brzonogog napadača i lakoćom pogodio mrežu za konačnih 2-2.

Liverpool je tako sada tri boda iza Manchester Cityja koji je ostvario i osmu prvenstvenu pobjedu u nizu. U nedjelju su aktualni prvaci slavili sa 4...

25. travanj 2024 17:47