Strani nogometautogol Šimunovića

Derbi pripao Bayernu, PSG-u za jedan gol ostala 'jedinica'

5. prosinca 2017. - 23:56
2017-12-05T214510Z_344822404_RC1DA4BED1D0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-BAY-PSG.JPG

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka Bayern je u Munchenu pobijedio PSG 3-1, ali je pariški sastav osvojio prvo mjesto u skupini B jer je u prvom susretu slavio 3-0.

I prije zadnjeg kola PSG i Bayern su prošli dalje, a u međusobnom susretu u Munchenu borili su se za prvo mjesto u skupini. PSG je uoči utakmice imao tri boda više i u prvom susretu je pobijedio Bayern 3-0, a u slučaju istog broja bodova gledaju se međusobni ogledi.

Bayern je sjajno ušao u susret. Bavarci su poveli u 8. minuti golom Roberta Lewandowskog, a u 37. minuti je Corentin Tolisso zabio za 2-0. Kylain Mbappe je u 50. minuti smanjio rezultat, no Tolisso je u 69. minuti zabio za 3-1 i tako vratio nadu domaćinu. Međutim, do kraja susreta više nije bilo golova.

U drugom susretu Anderlecht je u Glasgowu pobije...

24. travanj 2024 04:10