Strani nogometne gubi optimizam

Cristiano Ronaldo nakon što je Portugal šokantno poražen od Srbije: ‘Nema isprike. Portugal ide u Katar!‘

15. studenog 2021. - 14:58

Nogometaši Portugala su u nedjelju pred svojim navijačima u Lisabonu doživjeli šokantan poraz od Srbije (1-2) u posljednjem dvoboju kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2022., ali je kapetan portugalske reprezentacije Cristiano Ronaldo uvjeren da će odvesti momčad u Katar.

"Nogomet nam svako toliko pokaže da se ponekad do željenog cilja stiže najzavojitijim putem. Jučerašnji rezultat je težak, ali nije dovoljan da nas baci u depresiju", poručio je 36-godišnji napadač Manchester Uniteda putem Instagrama.

Portugalcima je za osvajanje prvog mjesta bio dovoljan i remi, a kad su u 2. minuti dvoboja na Luzu poveli pogotkom Renata Sanchesa, činilo se da ih ništa ne može zaustaviti na putu prema Katru. No, jedna pogreška vratara Ruija Patricija u 33. minuti, koji je darov...

24. travanj 2024 05:27