Strani nogometpreokrenuli pa prosuli

Kiks Barcelone u San Sebastianu, Realu prilika da sutrašnjim slavljem dočeka El Clasico kao vodeća momčad lige

14. prosinca 2019. - 19:31

Španjolski nogometni prvak Barcelona u susretu je 17. kola Primere na gostovanju kod Real Sociedada u San Sebastianu igrala 2-2 (1-1).

Domaći su poveli iz dubiozno dosuđenog kaznenog udarca kojega je realizirao Oyarzabal (12-11m), a do poluvremena je na 1-1 poravnao Griezmann (38). Početkom nastavka Barcelona je stigla do preokreta preko Suareza (49), a konačnih 2-2 postavio je Isak (62) nakon velike pogreške vratara Barcelone Ter Stegena.

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu do 79. minute.

Vodeća Barcelona sada ima 35 bodova, jedan više od drugog Real Madrida koji u nedjelju gostuje kod Valencije, dok je Real Sociedad četvrti sa 28 bodova, tri manje od treće Seville.

U prvom subotnjem susretu Levante je kao gost svladao Granadu sa 2-1 (0-0). Levant...

18. travanj 2024 04:26