Strani nogometroma se igrala vatrom

Veliko iznenađenje u Mönchengladbachu: u izravnom dvoboju lidera Bundeslige iz Europe elimirao Istanbul Basaksehir

13. prosinca 2019. - 00:51

Zanimljivo je bilo i u skupini J gdje su se tri momčadi borile za prolaz (Borussia Moenchengladbach, Roma, Istanbul Basaksehir, a slavili su Turci i Talijani.

Najveće iznenađenje priredio je Istanbul Basaksehir koji je na gostovanju pobijedio Borussiju sa 2-1 i izborio prolaz u direktnom sudaru.

Njemački sastav je poveo u 33. minuti preko Thurama, a izjednačio je Irfan Kahveci u 44. minuti. U drugom dijelu gosti su tražili drugi gol za prolaz i uspjeli su, u sudačkoj nadoknadio zabio je Criveli.

U drugom susretu Roma se 'igrala s vatrom' protiv otpisanih Austrijanaca odigravši 2-2. Domaćin je imao 1-0 i 2-1, ali su gosti oba puta izjednačili. Za Romu su zabili Perotti (7-11m) i Džeko (19), a za goste Florenzi (10-ag) i Weissman (64).

Turci su prvi, Roma druga, a Nijemci su ot...

18. travanj 2024 21:51