Strani nogometispred su velikana

Najugodnije iznenađenje talijanskog prvenstva: Nismo prestali vjerovati, to je naša tajna uspjeha

9. prosinca 2019. - 21:06

Jedno od najugodnijih iznenađenja ove sezone u talijanskom nogometnom prvenstvu je Cagliari koji se trenutačno nalazi na četvrtom mjestu ispred velikana kao što su Roma, Napoli, Atalanta, Milan...

Momčad sa Sardinije je u 15 kola upisala osam pobjeda, pet neodlučenih ishoda i samo dva poraza. Zanimljivo, Cagliari je otvorio prvenstvo s dva domaća poraza (Brescia 0-1, Inter 1-2), a potom nanizao čak 13 kola bez poraza.

Ovoga vikenda odigrali su 2-2 na gostovanju kod Sassuola nakon što su gubili sa 0-2.

- Nismo prestali vjerovati. Tijekom prvog poluvremena imali smo mnogo problema, ali nismo prestali vjerovati - kazao je hrvatski reprezentativac Marko Rog za talijanske medije.

- Na poluvremenu smo u svlačionici rekli da ćemo dati sve od sebe i uspjeli smo.