Strani nogometje li prvenstvu kraj?

Novi šok za Guardiolu i Građane uoči dvoboja s Dinamom: United ih porazio u gradskom derbiju, zaostaju 14 bodova za Liverpoolom

7. prosinca 2019. - 21:40

Aktualni engleski nogometni prvak Manchester City doputovat će u Zagreb na ogled 6. kola skupine C Lige prvaka protiv Dinama nakon 1-2 (0-2) domaćeg poraza u gradskom derbiju od Manchester Uniteda u susretu 16. kola Premier lige.

Gosti s Old Trafforda su bolju igru u prvom poluvremenu okrunili vodstvom od 2-0, a pogotke su postigli Rashford (23-11m) i Martial (29). U nastavku su domaći preselili igru na polovicu Uniteda, ali mrežu je uspio pogoditi tek Otamendi (85) pred sam kraj susreta.

Treći Manchester City je tako ostao na 32 boda, tri manje uz utakmicu više od drugog Leicester Cityja, a čak 14 manje od vodećeg Liverpoola koji je ranije u subotu ostvario 15. pobjedu u 16 kola svladavši kao gost Bournemouth sa 3-0 (1-0). Pogotke za "crvene" postigli su Oxlade-Chamberlain (35), Keit...

20. travanj 2024 03:27