Strani nogometjuventus na potezu

Derbi završio rezultatom kojeg nitko nije očekivao: hrvatski reprezentativac promašio najveću priliku utakmice

7. prosinca 2019. - 00:08

Nogometaši Intera i Rome u prvom su susretu 15. kola talijanskog prvenstva na San Siru odigrali 0-0.

Marcelo Brozović odigrao je svih 90 minuta za Inter, dok je Nikola Kalinić ostao na klupi Rome.

Upravo je Brozović pred kraj prvog poluvremena promašio možda i najveću priliku utakmice. Lopta mu se savršeno dobila na desetak metara od gola, ali inače vrlo precizni hrvatski reprezentativac opalio je svom snagom preko gola.

Vodeći Inter sada ima 38 bodova, dva više uz utakmicu više od drugog Juventusa koji u subotu gostuje kod trećeg Lazija, dok je Roma četvrta sa 29 bodova, jednim manje od Lazija, a jednim više od petog Cagliarija.

18. travanj 2024 05:15