PSG nastavlja pobjednički pohod: Mbappe bacio u trans Park prinčeva savršenim potezom za prvi zgoditak

5. prosinca 2019. - 00:29

U susretu 16. kola francuskog nogometnog prvenstva prvak PSG je na Parku prinčeva pobijedio Nantes sa 2-0.

Parižani su slavili golovima Kyliana Mbappea u 52. i Neymara u 85. minuti iz kaznenog udarca.

Monaco je u Toulouseu pobijedio istoimeni sastav sa 2-1, a pobjednika je odlučio pogodak Gelsona Martinsa u 84. minuti.

Momčad iz Kneževine povela je iz jedanaesterca u 5. minuti golom Bena Yeddera, a domaćin je izjednačio, također iz kaznenog udarca u 40. minuti preko Yaye Sanoga.

St Etienne je sjajnom predstavom, prije svega u prvom poluvremenu, pobijedio Nicu sa 4-1.

Golove za domaći sastav zabili su Denis Bouanga (11-11m, 58), Romain Hamouma (38) i Wesley Fofana (40), dok je pogodak za goste zabio Kasper Dolberg (14).

Na ljestvici vodi PSG sa 36 bodova i utakmicom manje, Marse...

20. travanj 2024 06:25