Strani nogometbolan šamar

Atalanta opet prosula prednost, branitelji naslova kaznili su svaku pogrešku: u posljednjih 15 minuta dvoboja 'Stara dama' tri put zabila

23. studenog 2019. - 18:58

U prvom susretu 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Bergamu pobijedio Atalantu sa 3-1 zadržavši prvu poziciju na ljestvici. Torinska "Stara dama" je protiv idućeg suparnika zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka gubila 0-1, no u posljednjih 15 minuta je okrenula rezultat s tri gola.

Atalanta je u 16. minuti imala sjajnu priliku za vodstvo, no Mussa Barrow nije uspio realizirati jedanaesterac, pogodio je vratnicu. Devet minuta kasnije opasno je zaprijetio i Mario Pašalić, no Wojciech Szczesny je sjajno reagirao. Domaćin je ipak poveo u 56. minuti golom Robina Gosensa na ubačaj Muse Barrowa.

Juve je izjednačio u 74. minuti golom Gonzala Higuain kojem je pomogao Rafael Toloi od čije se noge lopta odbila i promijenila smjer. Higuain je u 82. minuti okrenuo rezultat, a ...

18. travanj 2024 15:00