Strani nogometpremiership

Leicester i Chelsea pobjedama preskočili 'građane': odlična partija Kovačić asistenta za prvi pogodak 'bluesa'

9. studenog 2019. - 22:28

U najzanimljivijem dvoboju subotnjeg programa engleske Premier lige Leicester je na svom King Power stadionu pobijedio londonski Arsenal sa 2-0 (0-0) i tako izbio na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Inicijativu i puno bolju igru Leicester je okrunio u 68, minuti, kad je najbolji strijelac "lisica" Jamie Vardy poslao loptu u mrežu za 1-0. Konačnih 2-0 postigao je James Maddison u 75. minuti udarcem s ruba kaznenog prostora, a u ulozi dodavača bio je Vardy.

Leicester je sa 26 bodova na drugom mjestu, koliko ima i trećeplasirani Chelsea. Pet bodova ispred njih je Liverpool uoči nedjeljnog derbija protiv Manchester Cityja na Anfieldu (17.30 sati).

Nogometaši Sheffield Uniteda odigrali su 1-1 (0-0) na gostovanju kod Tottenhama, a utakmicu je obilježila još jedna sporna odluka VAR-a. Tot...

19. travanj 2024 19:50