Strani nogometeuropska liga

Celtic slavio u Rimu, Cluj iznenadio Francuze, Sevilla prošla dalje

7. studenog 2019. - 22:17

Nogometaši Seville osigurali su plasman u 16-inu finala Europske lige nakon što su u susretu 4. kola na gostovanju pobijedili F91 Dudelange sa 5-2 i dva kola prije kraja natjecanja imaju nedostižnih 12 bodova.

Sevilla je bez stresa odradila gostovanje u Luksemburgu i već nakon prvog poluvremena vodila je 4-0. U nastavku susreta domaćin je uspio ublažiti poraz na konačnih 2-5.

Junak utakmice bio je trostruki strijelac Munir (27, 33, 67), a odličnu predstavu pružio je i Munas Dabbur s dva gola (17, 36). Za domaćine je dvostruki strijelac bio Sinani (69, 80).

U drugom susretu iz ove skupine APOEL je pobijedio Karabag sa 2-1. Gosti su poveli u 10. minuti preko Medvedeva, no domaćin je u nastavku golovima Souze (59) i Efrema (88) okrenuo rezultat. Antonio Jakoliš nije nastupio za APOE...

20. travanj 2024 08:36