Strani nogometanaliza antonija juričića

Kako je Borussia Dortmund, nakon tri poluvremena bez ijednog, uspjela zabiti čak tri pogotka Interu u razmaku od 26 minuta

Piše Antonio Juričić
6. studenog 2019. - 13:00

Borussia Dortmund sinoć je otišla na odmor sa zaostatkom od 2:0. Istim rezultatom je izgubila utakmicu u Milanu protiv istog protivnika prije dva tjedna i zaista se činilo da je i ovdje priča već završena, iako je bilo ostalo još 45 minuta do kraja.

Antonio Conte sjajno je postavio prvu utakmicu, ali i drugu. Niski blok kojom je kombinatornu Borussiju ostavljao bez rješenja u protivničkom šesnaestercu, odlično je funkcionirao, a svaku priliku za kontru Inter je dobro koristio. Kada tu pridodamo i neuvjerljive predstave Favreove momčadi u posljednje vrijeme, teško je bilo za povjerovati da domaćini mogu doći do boda, a kamoli do sva tri.

No, u drugom poluvremenu izašla je neka druga Borussia. Točnije, ista Borussia koja je odlučila zaigrati onako kako zna, a rijetko pokazuje...

19. travanj 2024 00:32