Strani nogometprosuli 'nemoguće'

Sljedeći Dinamov protivnik u Ligi prvaka ispustio veliko vodstvo u gostima kod Lazija i ostao bez pobjede

19. listopada 2019. - 19:22

Nogometaši Atalante, koji se nalaze u istoj skupini Lige prvaka s hrvatskim predstavnikom Dinamom, nakon prvog poluvremena su vodili sa 3-0 na gostovanju u Rimu kod Lazija, da bi na kraju osvojili samo jedan bod.

Momčad pod vodstvom Gian Piera Gasperinija odigrala je odlično prvo poluvrijeme i zahvaljujući golovima Kolumbijca Luisa Muriela (23, 28) i Argentinca Alejandra Gomeza (37) vodila sa 3-0 te tu prednost držala sve do 69. minute.

Tad je talijanski reprezentativac Ciro Immobile izborio i realizirao prvi od dva kaznena udarca. U 70. minuti je Argentinac Joaquin Correa smanjio zaostatak domaćih na samo jedan pogodak, a u drugoj minuti sučevog dodatka Immobile je još jednom bio precizan sa 11 metara.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić bio je u početnoj postavi Atalante, a i...

20. travanj 2024 08:25