Gonzalo Higuain odlučio Derby d'Italia i nanio prvi prvenstveni poraz Interu

7. listopada 2019. - 03:15

U velikom derbiju talijanskog nogometa Juventus je na gostovanju pobijedio Inter s 2:1 preuzevši vrh ljestvice Serie A.

Strijelci za torinsku "Staru damu" bili su Argentinci Paulo Dybala (4) i Gonzalo Higuain (80), dok je pogodak za Inter zabio također Argentinac Lautaro Martinez (18-11m).

Juve je ovom pobjedom preskočio Inter i prvi put ove sezone preuzeo vodstvo na ljestvici.

Juve je poveo već u 4. minuti sjajnim pogotkom Paula Dybale na asistenciju Miralema Pjanića, a pet minuta kasnije Cristiano Ronaldo je uzdrmao vratnicu. Inter je izjednačio u 18. minuti pogotkom Lautara Martineza iz kaznenog udarca kojeg je skrivio Matthijs de Ligt igrajući rukom.

U 43. minuti gosti su zabili i drugi pogodak, Cristiano Ronaldo je lijepim udarcem svladao Samira Handanoviča, ali je Dybala, koj...

19. travanj 2024 05:47