Strani nogometvečernji program

Arsenal i PSV ekspresno riješili pitanje pobjednika: otpor suparnika slomili za pola sata igre

4. listopada 2019. - 01:48

Nogometaši Arsenala upisali su i drugu uvjerljivu pobjedu u skupini F Europske lige. Nakon što su u prvom kolu u Frankfurtu pobijedili Eintracht 3-0, večeras su u Londonu slavili protiv Standarda iz Liegea sa 4-0.

Arsenal je bez većih problema stigao do novih bodova. Već nakon 22 minute bilo je 3-0 za 'Topnike', a golove su zabili Martinelli (14, 16) i Willock (22). U nastavku susreta među strijelce se upisao i Ceballos (57). U drugom susretu iz ove skupine Eintracht je na gostovanju pobijedio Vitoriju Guimaraes sa 1-0 golom N'Dicka (36).

U skupini A Sevilla je pobijedila APOEL sa 1-0 upisavši i drugu pobjedu. Pogodak odluke zabio je Javier Hernandez u 18. minuti. Antonio Jakoliš odigrao je cijeli susret za goste.

U skupini B Lugano i Dinamo Kijev su odigrali bez pogodaka, a Josip ...

24. travanj 2024 15:07