Sevilla se pobjedom ponovno priključila vrhu Primere, čak sedam momčadi u tri boda razlike

30. rujna 2019. - 10:04

Nakon dva poraza u nizu Sevilla je u 7. kolu Primere preokretom došla do pobjede 3-2 protiv Real Sociedada, koji je na stadion Sánchez Pizjuán stigao ohrabren pobjedama u posljednja tri prvenstvena susreta.

Real Sociedad je poveo u 4. minuti, a strijelac je bio Mikel Oyarzabal. Nolito je u 18. minuti donio izjednačenje Sevilli, a početkom drugog poluvremena Lucas Ocampos (47) donosi prednost domaćinu, da bi na 3-1 povisio Franco Vázquez (80).

Pred kraj susreta, u 87. minuti, Portu je uspio ublažiti poraz gostujuće momčadi.

Mallorca je u nedjelju upisala novi poraz, te je ostala na predzadnjem mjestu. Nakon uvodne pobjede, Mallorca je upisala remi i pet poraza. U nedjelju je izgubila u gostima kod Alavésa sa 0-2. Pogotke za Alavés postigli su Lucas Pérez (76-pen) i Joselu (86), a ...

19. travanj 2024 01:41