Strani nogometnestvaran podvig

Kakav rođendanski dar! Manchester City 'razbio' Watford i upisao najveću pobjedu u svojoj povijesti

Piše A.J.
21. rujna 2019. - 18:51
2019-09-21T154535Z_204390126_RC15C6A32DE0_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-MCI-WAT-REPORT.JPG

Manchester City u 6. kolu engleske Premier League na svom je Etihadu pobijedio Watford s visokih 8:0.

Domaćini su već u 18. minuti imali nestvarnih 5:0, čime su postali prvi klub u povijesti Premier League kojoj je to uspjelo. Strijelci su bili David Silva, Sergio Aguero iz jedanaesterca, Riyad Mahrez, Bernardo Silva i Nicolas Otamendi.

Do kraja prvog poluvremena mreže su mirovale, a zatim je u 48. minuti Bernardo Silva zabio svoj drugi gol na utakmici, da bi dvanaest minuta kasnije kompletirao svoj hat-trick.

Pepova družina uspjela je postići i osmi pogodak, i to u 85. minuti kada je De Bruyne, nakon solo akcije, pogodio bližu stranu gostujućeg vratara Fostera. Tako je Manchester City pobijedio s ogromnih 8:0, što je njegova najveća pobjeda u povijesti, i tako na najbolji mogući način...

16. travanj 2024 12:58