Strani nogometpremier league

Uvjerljive pobjede Chelseaja i Tottenhama, Abraham se upisao u povijest engleskog nogometa

14. rujna 2019. - 20:19

Nogometaši Chelsea, Manchester Uniteda, Liverpoola i Tottenhama ostvarili su pobjede u susretima petog kola engleskog nogometnog prvenstva.

Chelsea je na gostovanju pobijedio Wolverhampton sa 5-2, Tottenham je bio bolji od Crystal Palace sa 4-0, Manchester United je slavio protiv Leicester Cityja sa 1-0, dok je Liverpool u prvom susretu 5. kola pobijedio Newcastlea sa 3-1.

Junak u pobjedi 'Bluesa' bio je 21-godišnji Tammy Abraham koji se upisao u povijest engleskog nogometa kao prvi igrač koji je jednoj utakmicu upisao 'hat-trick' i zabio autogol.

Abraham je tri gola zabio u razmaku od 19 minuta (34, 41, 55), a potom u 69. minuti i autogol. Ove sezone je već postigaao sedam golova i trenutačno je prvi strijelac prvenstva. Za goste su zabili i Fikayo Tomori (31), te Mason Mount (90+5), a...

19. travanj 2024 05:01