Strani nogometna radost izbornika

Let hrvatskih krila: Perišić zabio prvijenac za Bayern, Brekalu za gol i asistenciju bilo potrebno petnaest minuta

1. rujna 2019. - 09:24
2019-08-31T141218Z_2011253087_RC13631509A0_RTRMADP_3_SOCCER-GERMANY-BAY-MAI-REPORT.JPG

U 3. kolu Bundeslige Ivan Perišić zabio je svoj prvi gol u dresu Bayerna, a bio je i asistent za 1-1. U strijelce se ponovno upisao i veznjak Wolfsburga Josip Brekalo.

Na Allianz Areni nogometaši Mainza iznenadili su domaćine ranim vodstvom, u 6. minuti strijelac je bio Jean-Paul Boëtius. No, do kraja prvog poluvremena sve je sjelo na svoje mjesto. Na 1-1 poravnao je francuski reprezentativni branič Benjamin Pavard u 36. minuti, i to nakon što ga je uposlio Ivan Perišić, koji je lijepo ubacio ma drugu vratnicu. Bayern je poveo pogotkom Davida Alabe u 45. minuti, a na 3-1 povisio je Ivan Perišić, koji je u 54. minuti zabio glavom, a asistencijom mu je uzvratio Pavard. Do kraja za Bayern, kojeg vodi Niko Kovač, zabili su još Coman (64), Lewandowski (78) i Davies (80) za uvjerljivu pobjed...

19. travanj 2024 17:40