Strani nogometeuropa liga

Različit učinak hrvatskih napadača: Livaja strijelac u ispadanju AEK-a, Rebić isključen u prolazu Eintrachta

30. kolovoza 2019. - 01:54
2019-08-29T000000Z_931479077_RC179E763080_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-RFC-WAR-REPORT.JPG

Hrvatski nogometaš Marko Livaja bio je strijelac za grčki AEK u uzvratnom susretu posljednjeg, 4. pretkola Europske lige, no njegov je sastav usprkos 2-0 2-0) gostujućoj pobjedi protiv turskog Trabzonspora ispao jer je u prvoj utakmici u Ateni prije tjedan dana bilo 3-1 za Trabzonspor koji je tako prošao dalje zbog više golova u gostima.

Livaja je postigao prvi gol na utakmici u 24. minuti, a AEK je nadomak prolaza stigao golom Mantalosa u 30. No, do kraja susreta rezultat se nije mijenjao. Livaja, koji je odigrao čitav susret, bio je strijelac za AEK i u prvoj utakmici prije tjedan dana.

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić isključen je pred kraj prvog poluvremena, u 44. minuti, u 3-0 (1-0) pobjedi Eintrachta iz Frankfurta protiv Strasbourga kojom je njemački sastav nadoknad...

24. travanj 2024 10:04