Strani nogometkorak do elite

Kompletirane prve utakmice doigravanja za Ligu prvaka: Olympiacos pomeo Krasnodar, remi u Bernu

22. kolovoza 2019. - 01:51
2019-08-13T213016Z_954713284_RC18B5B340A0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-COP-RSB

Grčki Olympiacos je s uvjerljivih 4-0 svladao ruski Krasnodar i gotovo osigurao plasman u Ligu prvaka, dok je beogradska Crvena zvezda odigrala 2-2 na gostovanju u Bernu kod Young Boysa.

Švicarski prvak je poveo u 7. minuti, kad se Assale ubacio iza leđa obrane Crvene zvezde i svladao Milana Borjana. Beograđani su izjednačili 11 minuta poslije, kad je udarac iz kuta izveo njihov kapetan Marko Marin, a australski reprezentativac Miloš Degenek glavom zahvatio loptu koja je u visokom luku preletjela domaćeg vratara i sve igrače te završila pod gredom gola švicarskog prvaka.

Već u prvoj minuti nastavka Crvena zvezda je iz kontranapada došla do vodstva. Nakon ubačaja s desne strane na loptu je uklizao neometani Argentinac Mateo Ezequiel Garcia i ugurao ju u mrežu.