Strani nogometsamo jedan remi

Ovo je već veliki problem: 'kraljevski klub' još nema pobjede u pripremnim utakmicama

30. srpnja 2019. - 22:36
2019-07-30T165249Z_585025277_RC186DC12020_RTRMADP_3_SOCCER-GERMANY-MAD-TOT-REPORT.JPG

Nogometaši Tottenhama izborili su plasman u finale Audi Cupa u Munchenu nakon što su pobijedili Real Madrid sa 1-0.

Pogodak odluke zabio je Harry Kane u 22. minuti nakon velike pogreške Marcela i Sergia Ramosa.

Bila je to četvrta utakmica "Kraljevskog kluba" tijekom priprema za novu sezone i momčad Zinedinea Zidanea još uvijek nema niti jednu pobjedu. Prije nekoliko dana Real je doživio debakl od gradskog suparnika Atletica (3-7), a 21. srpnja je izgubio i od Bayerna (1-3). Susret protiv Arsenala završio je 2-2.

Tottenham je mogao i uvjerljivije slaviti, Englezi su imali niz sjajnih prilika, no Keilor Navas je bio raspoložen. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je za Real do 80. minute.

20. travanj 2024 07:25