Strani nogometbolji bayern

Bivši Hajdukovac glavni krivac za poraz Milana, debitirala još dva Hrvata, ali i sin talijanske legende

Piše PSD
24. srpnja 2019. - 14:22

Na stadionu Children's Mercy Park u Kansas Cityju minhenski Bayern i Milan odigrali su prijateljsku utakmicu u sklopi International Champions Cupa.

Bolja je bila momčad Nike Kovača koja je pobijedila s minimalnih 1:0 zahvaljujući pogotku Leona Goretzke u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Najveći krivac za taj pogodak bio je bivši Hajdukovac Ivan Strinić kojeg je novi trener Marco Giampaolo postavio na poziciju lijevog stopera, a koji nije bio dobro postavljen u toj situaciji. Hrvatskom lijevom beku bio je to prvi nastup nakon godinu dana pauze zbog srčanih problema i ozljeda.

Na utakmici smo vidjeli još dvojicu Hrvata, 18-godišnjeg veznjaka Antonia Monića u redovima Milana koji je dobio priliku zaigrati samo dvije minute i Ivana Mihaljevića kojemu je Kovač povjerio cijelo drugo...

24. travanj 2024 15:34