Nevjerojatna završnica u Ceseni: Rumunji pobijedili Engleze u susretu u kojem je šest golova palo u zadnjih 15 minuta

21. lipnja 2019. - 22:31
2019-06-10T202258Z_1121082626_RC1C955E5E30_RTRMADP_3_SOCCER-EURO-MLT-ROM.JPG

U susretu 2. kola skupine C Europskog prvenstva za nogometaše do 21 godine, u kojoj igra i Hrvatska, Rumunjska je u Ceseni svladala Englesku sa 4-2 (0-0).

Svih šest pogodaka postignuto je u nevjerojatnoj završnici utakmice, Rumunjska je povela iz kaznenog udarca kojega je u 76. minuti iskoristio Puscas, da bi u 85. na 1-1 izjednačio Gray vrlo preciznim udarcem sa 16 metara. No, već u 87. minuti je veliku grešku engleskog stopera Tomorija iskoristio Hagi i doveo Rumunjsku u prednost od 2-1. Niti taj rezultat nije dugo stajao jer je u 87. minuti Abraham odlično reagirao na dubinsku loptu Mounta i poravnao na 2-2, a samo dvije minute potom Rumunjska je stigla do vodstva od 3-2 i to zahvaljujući katastrofalnoj reakciji engleskog vratara Hendersona kojemu je nejaki udarac Comana s više od ...

16. travanj 2024 13:34