Strani nogometTALIJANSKO PRVENSTVO

Perišić potvrdio Šemperu izlaznicu iz lige: hrvatski reprezentativac zabio za pobjedu Intera

14. svibnja 2019. - 01:26
2019-05-13T205152Z_983106478_RC17AF017AA0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-INT-CHV.JPG

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac za milanski Inter koji je u posljednjoj utakmici 36. kola talijanskog prvenstva na svom terenu svladao posljednji Chievo sa 2-0 (1-0). Perišić je u 86. minuti natrčao na loptu koja se odbila od vratnice i preciznim udarcem sa 11 metara svladao mladog hrvatskog vratara Adriana Šempera na golu Chieva za konačnih 2-0. Prvi gol za Inter postigao je Politano u 39. minuti.

Perišiću, koji je odigrao čitav susret, bio je ovo osmi prvenstveni gol sezone. Drugi hrvatski reprezentativac u sastavu Intera Marcelo Brozović nije kandidirao za nastup. Šemper je branio čitav susret za Chievo. Inter se ovom pobjedom vratio na treće mjesto ljestvice sa 66 bodova, jednim više od četvrte Atalante, a četiri više od petog Milana i šeste Ro...

19. travanj 2024 17:07