Strani nogometVažno se zvati ivan

Dobar vikend Hrvata u Belgiji: Santini zabio za Anderlecht, Lekin Club Brugge pobjedom ostao u utrci za naslov

5. svibnja 2019. - 22:38
2018-10-03T191755Z_2019423839_RC1B54B64790_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-ATM-BRU.JPG

Hrvatski napadač Ivan Santini bio je strijelac pobjedničkog pogotka za Anderlecht u 2-1 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Standarda u susretu 7. kola Lige za prvaka belgijskog nogometnog prvenstva.

Santini je pogodio za 2-1 u 58. minuti, a bio je to njegov 15. ovosezonski prvenstveni pogodak. Santini je igrao za Anderlecht do 83. minute, dok je Alen Halilović za Standard bio u igri do 74. minute. Peti Anderlecht sada ima 30 bodova, šest manje od četvrtog Standarda.

Branitelj naslova Club Brugge, kojega vodi hrvatski trener Ivan Leko, zadržao je izglede za osvajanje novog naslova 1-0 (1-0) pobjedom na gostovanju kod Genta. Karlo Letica ostao je na klupi Club Bruggea.

19. travanj 2024 01:26