Benzema hat-trickom torpedirao Athletic, Modrić mu sjajno asistirao

21. travnja 2019. - 20:24

Nogometaši madridskog Reala pred svojim su navijačima svladali Athletic Bilbao sa 3-0 (0-0) u dvoboju 33. kola španjolskog prvenstva, a sva tri pogotka postigao je francuski napadač Karim Benzema.

Francuz je prva dva gola postigao glavom, u 47. minuti na ubačaj Asensija, a u 76. nakon udarca iz kuta koji je izveo kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić. Benzema je 'hat-trick' zaključio u 90. minuti, kad je prebacio istrčalog vratara Athletica Iaga Herreina.

Luka Modrić je bio u početnoj postavi i odigrao cijelu utakmicu za Real koji je stigao do 20. prvenstvene pobjede u ovoj sezoni, ali pet kola prije kraja ima još samo teoretske izglede za osvajanje naslova.

Nogometaši Getafea pred svojim su navijačima svladali Sevillu s 3-0 (2-0) i preskočili Andalužane na 4. mjestu ljes...

25. travanj 2024 11:17