Strani nogometliga prvaka

Od euforije do tuge u nekoliko trenutaka: pogledajte Guardiolin izraz lica kad je shvatio da mu je VAR 'odnio' polufinale

Piše Hina, PSD
18. travnja 2019. - 09:33

Nogometaši Liverpoola i Tottenhama polufinalisti su Lige prvaka nakon uzvratnih utakmica četvrtinala u srijedu. Liverpool je u gostima kod Porta pobijedio s 4-1 i s ukupnih 6-1 prošao dalje, dok je u Manchesteru City slavio protiv Totenhama s 4-3, ali im to  nije bilo dovoljno jer je Tottenham u prvoj utakmici u Londonu slavio s 1-0.

U utakmici punoj preokreta u Manchesteru strijelci su za City bili Raheem Sterling (4, 21), Bernardo Silva (11) i Sergio Aguero (59), a za Tottenham su zabili Son Heung Min (7, 10) i Fernando Llorente (73).

U Manchesteru je utakmica počela kao da se radi o rukometu, a ne nogometu jer su čak četiri gola pala u prvih 11 minuta. Krenulo se golom Sterlinga već u 4. minuti, kada je napadač Citya s 16 metara precizno pogodio lijevi kut vrata gostiju.