Ostalobugarski derbi

Provokacija prilikom proslave gola izazvala je bijes na tribinama, ali najluđi trenutak tek je uslijedio

Piše PSD
15. travnja 2019. - 14:38
bug00

U derbiju bugarske lige Ludogorets je slavio na gostovanju kod Levskog iz Sofije rezultatom 2:0 i trenutno je prvi na tablici s tri boda više od drugoplasiranog CSKA.

Važnu pobjedu Ludogoretsa zasjenila su događanja na tribinama kada je Rumunj Cosmin Moti zabio u 80. minuti iz jedanasterca.

Način na koji je Moti proslavio pogodak izazvao je bijes domaćih navijača i nije dugo trebalo da se neki pokušaju probiti do Rumunja. Redari su na vrijeme intervenirali i nitko se nije probio do igrača Ludogoretsa, a ubrzo je stigla i policija.

Utakmica je zaustavljena na nekoliko minuta, a igrač Ludogoretsa je isključen, zbog pretjerane proslave gola dobio je drugi žuti karton.

Ni tad Rumunj nije prestao s provokacijama, a s tribina su ga gađali raznim predmetima. Policija ga je morala zaštit...

19. travanj 2024 05:09