Strani nogometfrancusko prvenstvo

Dijon napravio veliko iznenađenje kod Lyona: Subašićev Monaco spasio bod u sudačkoj nadoknadi

7. travnja 2019. - 01:49
2019-04-06T165505Z_583703979_RC12FDF4C220_RTRMADP_3_SOCCER-FRANCE-LYO-DIJ.JPG

Nogometaši Dijona priredili su veliko iznenađenje u susretu 31. kola francuskog prvenstva pobijedivši na gostovanju Lyon sa 3-1. Dijon je ovom pobjedom produžio nadu u prvoligaški spas, dok je Lyon sve dalje od osvajanja drugog mjesta.

Bila je to neobična utakmica u kojoj su tri gola pala u prvih sedam minuta. Lyon je poveo već u prvoj minuti golom Martina Terriera, no minutu kasnije gosti su izjednačili preko Wesleyja Saida. Isti je igrač u sedmoj minuti doveo Dijon u vodstvo, a pobjedu gostiju potvrdio je Rafael autogolom u 65. minuti.

U derbiju začelja Guingamp i Monaco su odigrali 1-1, a momčad iz Kneževine se spasila golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Domaćin je poveo u 23. minuti golom Felixa Eboa Eboa nakon ubačaja iz kornera. Kada se već činilo kako će Guingam...

20. travanj 2024 06:51