Novo posrtanje Reala: Valencia slavila na Mestalli, Modrić asistent u sudačkoj nadoknadi

4. travnja 2019. - 09:59

U susretu 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Valencija je na Mestalli pobijedila Real Madrid sa 2-1 produživši niz bez poraza na čak 17 utakmica.

"Šišmiši" su poveli u 35. minuti preko Goncala Guedesa, a korak bliže pobjedi stigli su u 83. minuti kada je Ezequiel Garay zabio za 2-0 nakon ubačaja iz kornera.

Do kraja utakmice Real je uspio tek ublažiti poraz golom Karima Benzeme u trećoj minuti nadoknade na asistenciju Luke Modrića.

Valencija se ovom pobjedom približila Getafeu na četvrtom mjestu, posljednjem koje osigurava kvalifikacije za Ligu prvaka, na samo bod zaostatka.

Posljednji poraz Valencija je doživjela upravo od Getafea (0-1) u španjolskom Kupu 22. siječnja. Nakon toga nanizala je 17 utakmica bez poraza, pri čemu 10 pobjeda i sedam neodlučenih ishoda.