Benzema u samoj završnici spasio Real blamaže, Modrić nije ni konkurirao

1. travnja 2019. - 09:19

U posljednjoj utakmici 29. kola španjolskog nogometnog prvenstva madridski Real teškom je mukom na svom Santiago Bernabeu svladao posljednju Huescu sa 3-2 (1-1).

Gosti su iznenađujuće poveli preko Hernandeza (3) na startu utakmice, no do poluvremena je poravnao Isco (25) da bi u nastavku Real do prednosti stigao golom Ceballosa (62). Novo izjednačenje i mogućnost senzacije donio je Etxeita (74), ali Benzema (89) je u samoj završnici spasio svoju momčad blamaže.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić nije konkurirao za nastup u momčadi "kraljevskog kluba".

Treći Real sada ima 57 bodova, dva manje od drugog Atletica, a 12 manje od vodeće Barcelone.

Huesca je ostala posljednja sa 22 boda, dva manje od pretposljednjeg Raya Vallecana, a sedam manje od 17. Villarreala, koji drž...

25. travanj 2024 07:06