Strani nogometfrancusko prvenstvo

Moćni PSG pregazio još jednog pratitelja: Marseille ostao bez prave prilike

18. ožujka 2019. - 00:51
2019-03-17T220336Z_2069994395_RC1DD04C9750_RTRMADP_3_SOCCER-FRANCE-PSG-OLM.JPG

U derbiju 29. kola nogometnog prvenstva Francuske Paris Saint-Germain je u nedjelju na Parku prinčeva protiv Marseillea slavio sa 3-1. Dvostruki strijelac za PSG bio je Angel Di Maria (55, 66), a jedan pogodak dodao je Kylian Mbappé (45+2), koji u sudačkoj nadoknadi (90+4) nije iskoristio penal. Jedini pogodak za goste zabio je Valère Germain (46). Hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car odigrao je cijeli susret za Marseille, koji je u 62. minuti ostao s igračem manje jer je vratar Steve Mandanda dobio crveni karton.

Bordeaux je poveo golom Francoisa Kamana u 59. minuti i imao je pobjedu u rukama sve do sudačke nadoknade, kada je izjednačenje Rennesu donio M'Baye Niang (90+2). Toma Bašić, koji je odigrao cijeli susret za Bordeaux, u 20. minuti je odlično uposlio Françoisa Kamana, čiji je p...

24. travanj 2024 06:55