Strani nogometprevrtljivo natjecanje

Manchester United šokiran porazom u FA Cupu: Wolverhampton je ovom pobjedom izborio svoje prvo polufinale nakon 21 godinu

17. ožujka 2019. - 00:12
2019-03-16T220406Z_1565575268_RC1A9D758690_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-WLV-MUN.JPG

Nakon Manchester Cityja i Watforda plasman u polufinale engleskog FA kupa izborio je Wolverhampton koji je na stadionu Molineux pobijedio Manchester United sa 2-1.

Wanderersi su pobjedu izborili golovima Raula Jimeneza u 70. minuti i Dioga Jote šest minuta kasnije. Poraz Uniteda ublažio je Marcus Rashford u četvrtoj minuti nadoknade.

Wolverhampton je ovom pobjedom izborio svoje prvo polufinale nakon 1998. godine.

U ranije odigranim susretima plasman u polufinale izborili su Manchester City, te Watford.

Manchester City je izborio polufinale nakon što je na gostovanju pobijedio drugoligaša Swansea City sa 3-2 postigavši tri gola u posljednjih 20 minuta. Međutim, iza utakmice su ostali veliki repovi jer su gosti drugi gol postigli iz sumnjivo dosuđenog kaznog udarca, a treći iz očitog zaleđ...

19. travanj 2024 03:53