Strani nogometbundesliga

Kramarić junak Hoffenheima: zabio je dva gola, a pamtit će se pobjednički kada petom pogađa kroz noge vrataru

10. ožujka 2019. - 19:23

Hrvatski napadač Andrej Kramarić je sa dva pogotka donio u nedjelju pobjedu Hoffenheimu protiv Nürnberga (2-1), s tim da je drugi pogodak zabio petom.

Prvi pogodak Kramarić je zabio u 25. minuti iz penala kojeg je sam izborio. Nürnberg je poravnao golom Behrensa u 61. minuti, a onda je ponovno na scenu stupio hrvatski reprezentativac. U 78. minuti Kramarić petom pogađa kroz noge golmanu za pobjedu Hoffenheima 2-1 u 25. kolu Bundeslige.

Kramarić je i ove sezone najkorisniji igrač Hoffenheima sa 12 golova i 2 asistencije.

Dan ranije Borussija Dortmund jedva je kod kuće svladala Stuttgart sa 3-1, a Bayern je demolirao Wolfsburg sa čak 6-0. Time je sastav Nike Kovača preuzeo vodstvo od Borussije Dortmund zahvaljujući boljoj gol razlici.

Večeras se sastaju Hannover i Bayer Leverkus...

24. travanj 2024 18:21